Teslimat ve İade Şartları

TESLİMAT VE İADE 


YURTİÇİ KARGO ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZDIR.  TESLİMAT SÜRESİ 3-5 GÜN ARASINDADIR.


Almış olduğunuz ürünlerin faturası kargo paketinde ya da kargo poşetinin üzerinde yapışık şekilde size gelecektir. Faturanızı çöpe atmayınız saklayınız. Faturanızı kaybetmeniz durumunda mağdur olmamanız için sistemimizde satılan tüm ürünlerin kayıtları tutulmaktadır. Mail atarak bizden almış olduğunuz ürün faturasının aslı gibidir onaylı kaşeli, imzalı bir nüshasını talep edebilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ambalajını açınız, içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Eğer aksi bir durum ile karşılaşırsanız lütfen kargo yetkilisi ile birlikte tutanak hazırlayınız ve ilgili belgeyi ürün faturasıyla birlikte tarafımıza iletiniz. Ürün değişim ve iade durumlarında faturanın da gönderilmesi zorunludur. İade ettiğiniz ürünün satılabilir durumda olması gerekmektedir. Ambalajını v.s sağlam bir şekilde göndermeniz gerekmektedir. Faturasız gelen ürünleri kabul etmeyiniz.


“Cayma Hakkı Kullanımı ve İade şartları", “6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” ve “Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik” hükümlerine tabi olacaktır.


Ürün iadesi için öncelikle sistemimizden geri bildirim oluşturunuz ve ürünlerinizin geri gönderimini yapana kadar buzdolabınızda muhafaza etmenizi önemle rica ederiz.

Ürün iadesi size gönderilen kargo firması YURTİÇİ KARGO ile yaparsanız seviniriz.